| Shelovesya a întrebat:

In cat timp creste parul daca este tinut sub tratament? Creste intr-o luna? Daca da, cat?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, crește. Dacă e ținut în tratament poate să crească și 5 cm pe lună.

| Dintrebare a răspuns:

Parul nu va creste mai repede indiferent de ce tratament vei folosi. In medie parul creste 1 cm pe luna

| mariaariamaron a răspuns:

Scuze ca intreb dar ce tratament folosesti?

| Imalittlemonkey54 a răspuns:

Stai linistita. Daca tratamentul este bun pentru tipul tau de par iti va creste cam 2-3 cm intr-o luna.

| BbiancaAaA a răspuns:

Pai, depinde de tratament. Si nu te astepta la rezultate asa rapide. Cred ca dureaza mai mult de o luna...

| Soricel229 a răspuns:

Creste intr.o luna 3 centimetri... mie asa mi.a crescut, l.am tinut sub tratament, dar nu a crescut mai mult decat de obicei, doar ca s.a ingrosat firul de par si arata mai sanatos. Sper ca ti.am fost de ajutor! Sper sa iti creasca parul exact cat vrei tu :*