| VacutzaRoscata a întrebat:

Fetelor, voi purtati pantaloni pana la jumatatea fundului, sau mai jos dar sa se vada fundul? dar voi baieti, va plac fetele care poarta asa ceva?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Maiky a răspuns:

Oo da ce bunoace is fetele cand poarta asa ceva :X:X:X imd sarim in patwinking

8 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Cum sa nu-mi placa, inca sunt fan Trident, si uite de ce http://mihainicoara.files.wordpress.com/2010/07/14_trident1-262x300.jpg

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Vacutza pne numai intrebari din astea si ori cum tiai traso de 7 ori happy obsedato

| VacutzaRoscata explică:

ALy,de sapte? de unde stii? poate de 5555555555 love struck

| dfcsb97 a răspuns:

Iauzi ce intrebare. cum sa ne nu placa

| andrei_1755 a răspuns:

Pana la fund
Si ceva mulat

| andrei_1755 a răspuns:

Pana la fund
Si ceva mulat

Răspuns utilizator avertizat
| Vika1 a răspuns:

Nu nu nu nici odata in veata