| oceanoflove a întrebat:

Caut un lac de unghii care sa semene cu nuanta rain washed de la avon ( in prezent nu se mai gaseste). Este un mov pal.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo, caută l, pune poză sa vedem culoarea cine crezi tu ca mai stie cum era?

| oceanoflove explică (pentru CristiDinBucuresti):

Raspuns venit din partea unui baiat. Poti sa cauti pe internet.

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti in orice magazin mai mare de makeup, la categoria lacuri de unghii, unde sunt puse de obicei in functie de culoare si exista o mare varietate. Daca nu, poti si sa-ti faci tu culoarea combinand o oja lila mai cald cu putin albastru si alb.Eu asa procedez cu ojele de care m-am plictisit si e win win pentru ca obtin nuante faine si nu mai cheltui bani aiurea, ci folosesc ce am deja.