| Mony a întrebat:

Ce a-s putea folosi pentru parul meu? Mi se murdăreşte repede. folosesc un şampon din plante dar nu-mi foloseştesadsad. Şi ceva ca sa-mi creasca parul mai repedebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca ai parul gras deci ai nevoie de un sampon purifiant, sa stii ca cresterea parului poate fi imbunatatita daca ai un aport echilibrat de vitamine si minerale, exista un produs care se numeste supliment alimentar pentru par, piele si unghii.

4 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Aceeasi problema am si eu, asta ee,, nu cred ca exisat rezolvare, decat dusulbig grin, si asteptam sa creasca parulbig grin

| .... a răspuns:

Bună.

De ce nu mergi la un centru Plafar, au o multitudine de preparate pentru creșterea părului.

Cea mai bună este să faci o frecție a scalpului (pielea capului) cu ulei de ricin. Si sa lasi cam 2-3 ore sau cat ai timp

| alina_4026 a răspuns:

Adreseazate la un dermatolog, crede-ma el iti va spune ce trebuie sa faci, daca nu intra intr-o farmacie si intreaba de fitozal ele sint mai multe feluri si spune-le sa-ti dea care ajuta la cresterea parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de fapt tie nu ti se murdareste parul doar devine uleios de la solutia pe care o folosesti pentru cresterea parului pentru ca este uleios, pana nu termin cu tratamentul asta pentru cresterea parului vei avea felul tot la fel.