| mihaeelaa a întrebat:

Ce as putea face ca sa imi creasca parul mai repede:d?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Să-l împleteşti şi să îi tai vârfurile periodic (aprox o dată pe lună).

| Ionutzsa a răspuns:

Taieri varfurile chiar daca nu vrei laughing [cel putin un cm]. Nu-l mai intinde cu presa [in cazul in care o faci], foloseste o masca. iti recomanda una pe baza de masline de la Life Care [ e pana in 20 de roni si e ft buna avand in vedere ca e naturista ]

| i.love.me a răspuns:

Daca e tocit la varfuri, tunde'l.
eu ma dau cu ulei de ricin si ma tund doar din calota adica din lungime imi iau eu sau il las asa deoarece la coafor iti ia de 3 ori mai mult decat spui.si prindel cand dormi sa nu iti cada sau sa il tocestihappy

| Daniutza a răspuns:

Tunde-l si asa va creste repede si lung

| malina_9455 a răspuns:

Eu imi fac de fiecare data cand ma spal pe cap o masca de par...am gasit-o la intamplare intr-o carte de la biblioteca "cum sa fii o fata frumoasa" si am luat de acolo reteta sa stii ca merge trebuia sa separi un albus de galbenus galbenunul sa il pui intrul castron apoi lui 2 lingurite de ulei de masline si amesteci
parul trebuie sa fie ud atunci cand aplici masca sa nu faci prostia sa te speli mai intai cu sampon apoi sa aplici masca la mine merge depinde si de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il clatesti cu otet

| cre3atza a răspuns:

Eu am folosit eurovita pentru par si unghii. se gaseste la farmacie
succes!

pa-pa