| MULLER96 a întrebat:

Ce accesorii purtati fetelor si cum le combinati intre ele?

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună! Eu am mereu la mâna stângă 2 brățări de argint și un ceas (toate fiind semnificative și primite de la persoane dragi), un lănțic și cercei.

| Kyttynna a răspuns:

Imi place sa port multe bratari la mana stanga. De obicei perle colorate pentru ca iubesc perlele. De obicei aceasa combinatie o folosesc la tinute simple. Mai imi plac cerceii lungi pe care ii port aproape mereu. SI Imi place sa mai port esarfe pe care le asortez de regula la ce ma imbrac.

| AlyRafaello a răspuns:

Le combin dupa culoare(sa fie aceeasi culoare), model sau sa se asorteze culorile intre ele happy la accesorii port lantisor, inel si cam atat