| monicaaa17 a întrebat:

Ce accesorii purtați?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

...masca chirurgicala thinking

| Drimmero a răspuns:

Nu mai port nimic, vreau sa fiu lejer, purtam ceas dar s-a stricat si am uitat sa-l duc la reparat, de atunci nu mai port nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Un creion, dupa ureche.

| SilentRain a răspuns:

O brățară momentan

| Sofer a răspuns:

Nu port. Dar mi-aș lua un lanț și un ghiul.

| aXy99 a răspuns:

Acasa, nimic. Cand ies pe afara, ceas. Uneori lant/bratara, dar rareori.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Un lănțic pe care l-am primit de la prietenele mele cele mai bune. Avem toate la fel love struck adică același concept, dar personalizat pentru fiecare.

| gemeni6226 a răspuns:

Bratari cu pietre semipretioase:ochiul tigrului, cu aventurin si cu citrin natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde