| CocalaraRockerita1989 a întrebat:

Voi purtati accesorii colorate, vesele? ce fel de accesorii purtati?

Răspuns Câştigător
| Hazelnuttie a răspuns:

Eu ador sa fac si sa port bratari ca acestea. : http://www.youtube.com/results?search_query=beyond+bracelets&acum=0

| AnneBre a răspuns (pentru Hazelnuttie):

Bratari din acelea face sora mea happy

8 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Strasuri la unghii cu gel http://www.softnails.ro

| blueangel99 a răspuns:

Păi eu am o brăţară cu biluţe albastre, un glamorette roşu şi un cleşte roz de păr, în formă de fluture love struck

| IrinaIvashkov a răspuns:

Imi place de obicei sa port multe bratari din alea colorate amestecate cu bratari negre(dar nu multe negre) si pe cealata mana imi place sa port vreo 7 bratari din alea de guma de la nike adidas, pic*nic, puma etc.si sunt si alea colorate mereu imi prind parul cu un cleste auriu cu pietricele albe si negre

Ma mai imbrac si in negru, dar depinde de straea de spirit

| Raluka111 a răspuns:

Accesorii vesele si colorateebig grin funda?big grin

| BloomyxD a răspuns:

Eu port bratari facute de mine [ bratari de pretenie ] si am culori neon ma scot ff bine in evidenta mai ales ca eu am tenul inchiswinking

| dakrismak a răspuns:

Bratari colorate