| Miyana a întrebat:

Ce alegeti? O fata scunda, cu par blond,ochi albastri si cu pistrui,culoarea pielii - inchisa sau
o fata inalta(nu inalta,mediu),cu par brunet,ochi albastru-verzui, culoarea pielii - deschisa?
hee hee

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fata scunda, cu par blond, ochi albastri si cu pistrui, culoarea pielii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ar fi să ne rezumăm doar la aspectul fizic, nu-i mai bine să ne arăți o poză cu fiecare? Și îți spunem.winking

| Dalmore a răspuns:

Una cu creier n-ai?

| ancaval a răspuns:

Până la 100 de ani ne vi cu mai multe opțiuni.

| Demidol a răspuns:

Pielea se poate bronza. Parul se poate vopsi. Dar un corp inalt, suplu, e de preferat. Oricum, numai pustanii se uita la trup si nu la caracterul fetei.

| Anee1667 a răspuns:

Bună! Cu siguranţă ambele sunt foarte frumose dar despre comportament, caracter şi aritudine când vorbim?!