| ~kostynela~ a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre un baiat blond cu ochii albastri si unul brunet cu ochii caprui. ce ati alege?big grin

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Hai sa zicem ca nu ma dau in vant dupa blonzii in general.Cred ca l-as alege pe cel brunet cu lentile verzi, insalaughing

| Silvia a răspuns:

Bun raspuns, kostynela.Si eu tot saten cu ochii verzi as vrealaughing. Dar dintre cei doi, brunet cu ochi capruiday dreaming, exact ca elbatting eyelashes. Nu imi plac blonziibig grin.

| Emena a răspuns:

Pe amandoi. day dreaming

| fluturas a răspuns:

Daca cei 2 ar fi la fel si doar asta ar fi diferenta dintre cei doi ar fi greu de ales laughing
imi plac ochii caprui si intotdeauna am crezut ca cei cu ochii albastri sunt persoane mai reci big grin tongue
baietii blonzi imi plac mai mult decat cei bruneti love struckhee hee
si cred ca a-si alege cel blond cu ochi albastri big grinwinking

| Dan a răspuns:

Dar de mine iti place?

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Avand in vedere ca nu-mi plac blonzii, cu siguranta as alege pe cel brunet, cu niste ochii sinceri, calzi, primitori si frumosi...Doamne...el el el esteeeeelaughing

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pe amandoilove struck

| Aliyaa a răspuns:

L as alege pe cel care ma iubeste pentru nu conteaza ochii sau parul si sufletullove strucklove struck

| MihAelA_1847 a răspuns:

Pai, l-as alege pe cel care ma iubeste cu adevarat(mai mult). Daca ambi ma plac in aceeasi masura, ar fi greu de ales.

| betty17 a răspuns:

Pai depinde de carcaterul fiecaruia, cat de mult tin la mine si de sentimentele mele. daca imi plac amandoi si sunt de treaba, draguti etc eu cred ca l-as alege pe cel brunet. mie imi plac foarte mult baietii brunetilaughing

succes

| CatGirl a răspuns:

Pe cel care merita, pe acela care ma iubeste si ma face fericita. happy

| Ionutzsa a răspuns:

Blond cu ochii albastribatting eyelashes

| Яùxsi a răspuns:

Brunet.

| madycoco a răspuns:

Brunet cu ochii caprui...sa fie sincer si sa ma iubeasca.adica cu alte cuvinte, prietenul meu :X.

| ramona_1444 a răspuns:

Brunet

| lsgsfh a răspuns:

Saten cu ochi verzi ca mine:d

| biscuite a răspuns:

Blond cu ochii albastri.

| *Baby* a răspuns:

Brunet cu ochii albastrihappy:X:X

| ~kostynela~ explică:

Sa va zic raspunsul meu? eu las alege pe cel saten cu ochii verzitongue
hee hee

| Stefff a răspuns:

Brunet cu ochi caprui day dreaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet, ochi capruihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as vopsi pe cel blond brunet, iar celui brunet i-as pune lentile de contact. Si asa, m-am ales cu amandoi big grin.

| adelina73 a răspuns:

Eu deja mi-am ales:e brunet cu oki albashtri big grin. In general, nu conteaza kuloarea okilor sau a parului, important e cum gindeshte si ce prezinta ca om...