| andra4u a întrebat:

Ce alte metode pentru decolorarea parului de pe corp stiti, in afara de apa oxigenata, care nu funcitoneaza la mine?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apa oxigenată NU decolorează, nu știu cine tot susține această variantă!
Vezi la farmacia Dona sau la hipermarket, cremă pentru decolorarea părului de pe față și corp, Karaver.
Are toate instrucțiunile în interiorul cutiei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uita-te aici, poate te ajuta cu ceva:
http://www.flu.ro/......rului.html
Sau mai bine mergi la salon.
Te pup!

| 7QA3 a răspuns:

Http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html eu am incercat reteta de aici, o poti aplica pe maini si oriunde mai ai nevoie. La mine a functionat. Succes!

| patriiiii89 a răspuns:

Exista crema pentru decolorarea parului la farmacie.