| Gabriela19loredana77 a întrebat:

Ce apă micelară e mai bună fetelor de la garnier sau nivea?
Si ce rimel alegeti mascara l'oreal Paris telescopic blank carbon sau mascara lancome grandiose extreme?

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Eu am folosit mult timp apa micelară de la Garnier cea de culoare roz. Părerea mea e că își face treaba foarte bine, nu usucă tenul, nu te irită, nu te ustură ochii, dar conține parfum. Probabil nu e prea recomandată în cazul în care te deranjează parfumul. Personal, nu am folosit de la Nivea. În momentul de față folosesc apă micelară de la Vichy. Mi se pare mult mai bună decât cea de la Garnier, în sensul că are un efect de curățare mult mai bun și nu conține parfum.

În ceea ce privește alegerea unui rimel, am folosit și folosesc doar rimelurile de la L'Oreal, sunt foarte încântată. De la Lancome nu am folosit.

| Ofiintă a răspuns:

Îți recomand apa micelară de la l'oreal, varianta cu ambalaj roz.
În ceea privește mascara, momentan folosesc l'oreal las paradise și l'oreal royale.

| dragodana a răspuns:

Salut! Am folosit si Garnier si Nivea.Sunt la fel.Acum folosesc L'Oreal Skin Expert.E la fel. Diferenta este pretul.
Lancome este detinut de grupiul L'Oreal.E acelasi lucru, doar pretul difera.Mie mi-a placut L'Oreal Lash Paradise Extatic si Pupa Vamp!