| evelin_1888 a întrebat:

Ce ar merge cu o pereche de blugi gri foarte stramti? niste cizme maro mai scurte maro(nu le pot numi chiar ghete)cu o chestie aurie sunt ok? iar bluza ce culoare si ce model ar trebui sa fie?

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

Cu o pereche de blugi stranti gri ai foarte multe posibilitatzi:P
ii poti purta cu :
- ceva larg in partea de sus, o tunica sau stiu eu, si eventual poti interveni cu accesorii gen o curea ( maro sau auriu daca tot zici ca ai cizmele maro si auriu )
- cu o bluza simpla si geaca de piele gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:36&biw=1003&bih=565

- daca esti putin mai indrazneata poti opta pentru : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0

- poti accesoriza cu o esarfa gri in partea de sus : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0&tx=54&ty=54

succes:*

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Cizmele maron merg daca ai si o jacheta de piele de aceeasi culoare si daca respectiva "chestie aurie" nu este foarte evidenta. In ceea ce priveste bluza, poti opta pentru un top alb, negru sau albastru. Daca nu ai colacei pe burtica, topul poate fi pe corp; daca esti mai plinuta, poti alege o bluzita mai lejera, eventual cu umerii goi, pentru a atrage atentia spre partea de sus. Un gand bun, Elena.

| D33utzu a răspuns:

Cred ca ar merge o bluza care sa dea culoare tinutei tale, sau un tricou poate negru cu niste modele si o geaca sau un hanorac. Ai mai putea incerca si o bluza roz pentru a dinamiza tinuta ta! Sper ca te-am putut ajuta cu ceva. Funda?