| XK a întrebat:

Ce ar trebui sa folosesc pentru ca bronzul (natural) sa reziste mai mult?

7 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Poti face acelasi lucru ca inainte de bronzarea artificiala http://www.frumusele.ro/......onzante/71 dupa bronzare, poti sa iti mai dai din cand in cand cu ulei de masline, ca sa reziste mai mult, DAR NU DA CU ULEI PE PLAJA, doar acasa :)

Răspuns utilizator avertizat
| aleee07 a răspuns:

Ca sa reziste mult timp brozul, bronzeaza-te pe fiecare zi si astfel nu va disparea. Daca nu ai timp citeste asta http://www.cherie.ro/beauty/un-trup-bronzat-de-zeita/. Sper ca te-am ajutat. Fundita :o3?

| xbeibex a răspuns:

Ar trebui sa te "ungi", da-i cu ulei d masline, catifeleaza si intinde pielea happy.E bine de stiu incearca :*

| zxzx a răspuns:

Sa mai stai la soare

| kairy65 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=r55fxDqa704
e in engleza daca te pricepi

| giugiumanu a răspuns:

Sa mananci morcovi si fructe multe pentru ca morcovele ajuta la intinerirea corpului si mentinerea culorii ...succes! :*