| Oriflamediscountsuper a întrebat:

Sautare. care este anotimpul vostru romantic? toamna ruginie, primavara verde, torida vara sau iarna zgribulinda? spor

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hm. Greu de ales intre toamna si primavara. Si iarna e frumoasa, dar cu hainele alea de 5 kilograme pe tine iti cam scade gustul de romantism. Cred c-as opta pentru toamna, pentru ca peisajul e pur si simplu superb; dar si primvara imi place : cu copaci infloriti, pajisti verzi, flori etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru Oriflamediscountsuper):

Multumesc, o vacanta placuta si tie.

| AlbaAura a răspuns:

Toamna.Aleeile cu frunze ruginii,serile cu aer racoros, florile de toamna care au atata gratie si un parfurm special, ploile care par ca spala si cerul si pamantul, fosnetul copacilor in vant, noptile cu perdele de stele si ruginiul care ma inconjoara si incanta privirile.E minunata toamna.Mi se copilareste sufletul.

| ionutiulian1997 a răspuns:

Primavara.totul inconjurat de floriiii.nu poti descrie sentimentul.stand langa un copac inflorit privind apusullllll