Întrebare recomandată | NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

Ce as putea face sa nu mi se mai electrizeze parul?

7 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Nu mai bagi degetul in prizawinking

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii :*
Inainte sa te piepteni, umezeste peria cu apa si poti sa te piepteni, fara sa se mai electrizeze parulwinking
La mine, functioneaza in fiecare zi, incearca si tu!
Bafta multa happy
fundita? puppy dog eyes

| ClauA17 a răspuns:

Da`te cu fixativ

| K4sZz a răspuns:

Iti uzi peria si te piepteni si nu se mai electrizeaza happy daca il faci cu placa ia-ti protectie de par

| Tomcat13 a răspuns:

Uda peria/piaptanul cu apa si apoi te poti peria/pieptana... Foloseste un pahar de apa pentru a inmuia peria/piaptanul de cate ori este nevoie. Si incearca orice coafura ce te avantajeaza! Inventeaza! (eu asa fac si primesc o gramada de aprecieriwinking )... Multa bafta! kiss

| HristinaU a răspuns:

Daca iti intinzi parul cu placa, poti folosi o protectie de par. Exista chiar si o perie speciala electrica (feon+perie) care ti-l face foarte ok. Daca nu iti convine nici asa, spuma de par. O aplici pe parul umed, dar s-ar putea sa iti afecteze scalpul.

| cornelius15 a răspuns:

Sa til dai, cu gel de par.