| Ella96 a întrebat:

Cand ma pieptan mi se electrizeaza parul straight face... ce as putea face ca sa nu se mai electrizeze?

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Se găsesc perii anti-electrizare peste tot... O idee ar mai fi să nu te mai piepteni decât după ce te speli pe cap și în rest doar să te întinzi cu placa (fac asta de 2-3 ani și, surprinzător, nu mi s-a prăjit părul)

| ikram a răspuns:

Foloseste o masca sau un balsam antistatic http://atshopping.ro/......search.php

Stefan
| Stefan a răspuns:

În cazul acesta conteaza foarte mult cu ce te imbraci, daca ai imbracamintea din fibre sintetice se intampla acest lucru.

| Beatrice a răspuns:

Cumpăra-ți o perie anti-statica.

Sau, uda putin pieptanul.

| CautNume a răspuns:

Placa de intins parul...in aceias situatie si mai am si parul cret

| RoXyyk a răspuns:

Date cu fixativ sau cu spuma inainte big grinwinking