| ThinkAgain a întrebat:

Buna!
ce as putea face ca sa nu mi se mai electrizeze parul?!?
eu am parul foarte moale si mi se electrizeaza foarte repede!

dau funda+vot la toata lumea!

Răspuns Câştigător
| youandmeislove a răspuns:

Pai incearca ceara pentru par, crema pentru par(la farmacii)fixativ. funda:X

| ThinkAgain explică (pentru youandmeislove):

Voi incerca
oricum ai un vot de la mine!

| youandmeislove a răspuns (pentru ThinkAgain):

Mersihappy

| ThinkAgain explică (pentru youandmeislove):

Cu placere:*

9 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAu:)
Eu folosesc SYoss SMooth RElax sampon si balsam este o gama speciala pentru electrizare:d
sau este un ulei special
http://shop.eva.ro/......0-ml.html.
bafta:)

| Hopeees a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Eu de obicei il tin strans intr-un coc sau coada impletita:d

| vanny2000 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...cel mai bine ar fi sa te dai cu masca pentru par dupa fiecare spalare, sau sa folosesti un uleide par pentru descurcat parul.Multa Bafta!

| 4drian a răspuns:

Incearca sa nu ai papuci de casa in timp ce aranjezi parul, trebuie sa atingi cat mai bine solul.sa nu stai pe pat.succes.

| ThinkAgain explică (pentru 4drian):

Serios?
are vreo treaba acest lucru?

| 4drian a răspuns (pentru ThinkAgain):

In timp ce te piepteni parul se electrizeaza. daca nu ai contact cu solul electronii nu se descarca.