| ladypink1 a întrebat:

Ce as putea sa imi doresc de ziua mea de nastere? este maine pe 1 august si trebuie sa imi cumpar ceva dar nu stiu ce eu vroiam un ceas de mana dar nu ceva ieftin stiu ca o sa imi raspundeti cu "ce iti place tie" dar nu stiu ce imi doresc! funda

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La multi ani! Orice ti-ai lua, sper, ca o sa te bucuri de acel lucru. Eu personal mi-as lua un caine - un prieten adevarat. big grin

| aangelia a răspuns:

Ei asta e laughing
nu va inteleg pe voiii
aveti bani in mana si nu stiti ce sa va cumparati?
du-te in depozit, mall ce ai tu acolo si gasesti ceva ce cu siguranta iti place cevaaa!

| RloveR a răspuns:

Si ziua ma este chiar azi. Eu nu mi-am dorit ceva in mod special, dar am primit niste bijuterii foarte dragute din argint, si mi-au placut foarte mult!
La Multi Ani! Sa ai parte de iubire, fericire, sanatate! Sper sa primesti ceea ce iti doresti!:*

| fif2002 a răspuns:

La multi ani! Nu te grabi, cand o sa apara ceva care sa iti placa cu adevarat o sa stii ca il vrei happy

| yoyodedeea a răspuns:

La multi ani leoaiko big grin
mai am doi pr tot pe 1hee hee
e ziua ta...rasfata-te
si sa fii iubita:*

| Madalina_5058 a răspuns:

Un telefon mobil de ultima generatie, un laptop daca nu ai asa ceva sau ceva de aur, obiecte vestimentare... eu asta as vrea.

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Daca vrei un ceas.
Ia-ti un ceas.
Unul frumos scump.
thinking
Nu misa intamplat sa nu stiu ce sa-mi cumpar laughing
Intotdeauna gasesc cate ceva sa-mi trebuiasca.
Anu trecut de ziua mea mi-am dorit un tel Nockia Xpresmusic.
Anu asta as vrea un Samsung corby love struck.
Succes :*.
Si...
big hug La multi anii! :* :* :*

| MrBlueEnergy a răspuns:

Gandeste-te ca trebuie sa te duci la cineva, de ziua lui(ei), care ii place exact acele lucruri ce iti plac si tie, ce iai cumpara?
La multi ani! Sper sa-ti fie de folos, si am si eu un prieten care face 36 de ani tot pe 1 aug

| ladypink1 explică:

Ms tuturor haine am primit si ceasul este singura alegere buna caini am nu am mp4 am Ipod de anul trecut si ma rog mersi de raspunsuri
o sa imi cumpar un ceas mai dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inel un pandantiv sau asa ceva chiar si un te iubesc de la cineva drag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori un telefontongue ori hainutse, multeeee ori mp4 playerhappy si cesuletsul e o aleegere bunalove struck ca este cooltongue
app. Lma:X

| tudorr a răspuns:

In primul rand la multi ani.In al doilea rand cumpara-ti ce crezi tu ca ai mai multa nevoie.

| faranumemomentan a răspuns:

La multi ani! :* incearca ceva care iti poate fi de folos

| rominax a răspuns:

De exemplu eu imi doresc un aparat foto :X
pentru ca pe celalalt l'am pierdutrolling on the floor.

| sun_8299 a răspuns:

O sa incep cu "La multi ani!".
Iar acum o sa fiu mai dura: cum crezi ca cineva de pe TPU poate sti ce cadou vrei, cand nici tu nu esti sigura ce anume iti doresti.
Spui ca voiai un ceas. De ce ai renuntat la ideea asta? De ce vrei neaparat sa "nu fie ceva ieftin"? Mie mi se pare suficient ca un lucru sa imi placa si sa am bani pentru a-l cumpara. "Trebuie" sa iti cumperi ceva chiar maine? In caz ca nu, asteapta pana cand te decizi sigur asupra unui lucru.
Si acum, ca idee, eu mi-as lua o pereche de bocanci.

| boy_cristi a răspuns:

Eu mi-as dori o placa de indreptat parul, aparat de inelat parul, un iphone, laptop happy... si multe multe altele