| ONU_2429 a întrebat:

Ce ati zice daca ati vedea un baiat suvitat albastru?
ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Sincer,nu`mi plac.Cred ca nu este ok pentru un baiat sa apeleze la asemenea "artificii" tipic feminine.Un baiat ar trebui sa fie blond,saten sau brunet pur si simplu. Fara albastru, verde, mov sau roz bonbon cu picatele big grin.

| Muflă a răspuns:

Sincer nu văd un băiat cu şuviţe. Poate doar bretonul dacă ai freză de emoid. Sauuu dacă ai părul scurt, de ce nu te faci în tot capul în loc să stai bălţat?

| BonneLess a răspuns:

Daca ai si o freza destul de frumii; x se merita; x cred ca o sa iti stea bine cu albastru, totusi puteai si alta culoare big grin

| mona a răspuns:

Naspa

| TraficDeMentosane a răspuns:

Asta depinde doar de baiat big grin. daca este dragut, si ii sta bine, mi-ar placea happy. as zice ca are curaj, si ca incearca sa fie oarecum original, unic si nu m`ar deranja deloc.

| Annd a răspuns:

Daca i-ar sta bine mi-as spune,, tipu asta e tare smug,,, dar daca ar arata ca un clown, m-ar apuca rasul big grin

| TropicalStorm a răspuns:

Nu stiu. eu vreau sa ma fac mov sau verde in caphee hee sa imi las parul sa creasca sa pot face o creasta frumoasa love struck si pai sa bag sa il fac mov sau verde big grin

| Lemonade_5302 a răspuns:

Mie nu-mi plac deloc baietii cu suvite, chiar daca este una sau mai multe, chiar daca e vorba de albastru, verde sau gri.

| ValerOn a răspuns:

Pentru un baiat nu cred ca e cel mai bine sa fie suvitatwinking insa ma rog daca lui ii place las' poarte happy ...totul depinde de cit ii de dragut:d