| Dizzydizz a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care folosesc termenul Funda sau fundita dupa fiecare intrebarE?
Voi folositi?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu folosesc si nici n-am folosit niciodata.De ce sa mai tastez inca un cuvant inutil la intrebare/raspuns?oh go on

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sincer, ei îşi fac rău. Eu uneori pur şi simplu acel tip de întrebări şi sunt sigur că şi alţi membri valoroşi fac la fel, aşa că acea persoană va fi privată de un răspuns coerent, înţelept şi la obiect. În plus, la acea întrebare vor răspunde muulţi vânători de fundiţe care ori iau toate informaţiile de pe google fără să le verifice mai întâi, ori spun ceea ce vreau să audă cel care pune întrebarea, sperând că vor fi recompensaţi... e în pierderea lor...

| OanaG a răspuns:

Uneori laughing

| traficanta a răspuns:

Inainte foloseamlaughing

| irina20 a răspuns:

Treaba lor, ce-or face cu ele nu stiu laughing
Eu nu folosesc...

| Cryssbest a răspuns:

Sincer, ma dispera sa vad scris la sfarsitul fiecarei intrebari "acord/dau fundita". In primul rand pentru ca oricum se acorda! in al doilea rand, pentru ca asta creeaza un stres suplimentar si oamenii nu mai raspund asa cum ar trebui, ci cu gandul la "fundita"! Sau si mai rau, raspund doar din acest motiv!

| Lucky_9459 a răspuns:

straight face
in mintea lor cred ca noi ne facem mila de ei si le dam
pai ce parere sa am... cersesc asta fac in loc sa isi castige fundita prin raspunsuri la obiect in ton cu intrebarea si adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii urasc pentru ca ii consider enervanti si raspund doar ca sa faca rost de funda sau fundita... ceea ce mi se pare stupid. Nu, n-am folosit si niciodata n-o sa folosesc cuvantul respectiv.