| AmbarusAna a întrebat:

Ce avantaje am k reprezentant avon? pprimesti cadouri lunar?

Răspuns Câştigător
| deea2o12 a răspuns:

Buna!
Ca si reprezentant nou in primele 4 comenzi ai un program pentru reprezentant nou ( adica poti sa primesti niste produse gratis sau sa le iei la un pret foate mic ).
Pe parcurs o sa ai diferite "programe" si daca indeplinesti anumite conditii o sa primesti un anumit produs gratis.
Si ai discaunt pana la de la 20% pana la 40 %.
Sper ca te-am ajuta. Pa pa.
PS daca vrei sa devi reprezentan contacteaza si te ajut cu cea mai mare placere.

5 răspunsuri:
| purplepumpkin a răspuns:

Ai multe avantaje ca reprezentant Avon: un discount lunar, produse la preturi speciale pentru reprezentanti, cadouri, surprize. Sunt si competitii pentru noii reprezentanti, premiile constand in produse Avon (de exemplu, in prima campanie, la o comanda de minim 140 lei, primesti parfumul Pur Blanca). Te pot ajuta, eu sunt coordonator Avon, da-mi un e-mail: avon.delia@yahoo.com sau add pe mess: avon.delia

| Andrei07565486 a răspuns:

Da si un discount in functie de vanzarea pe care o ai. cu cat comanzi mai mult, cu atat discountul tau e mai mare

| Bebitssaa a răspuns:

Buna. Pentru mai multe detalii poti sa intrii pe pagina oficiala a avonului. Desi, eu stiu ca se ofera cadouri sau catva la % din comanda. Depinde ce alegi happy. Acolo iti arata ce cadouri primesti. Scuze, nu pot sa dau link deoarece am fost suspendata [ spam ]. Sper sa gasesti singura! Toate cele bune!

| Daagmar a răspuns:

Ca reprezentant avon primesti discount la produse, cadouri de sarbatori, daca treci de un anumit prag(valoare ma mare de bani)ai ca reprezentant ai produse mai ieftine din oferta demo.