| Ancutsa a întrebat:

:*

Ce avantaje avem ca un reprezentant la avon? big grin

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dede_1899 a răspuns:

Primesti cadouri de la avon. dar nu e mare avantaj.Fiindca multi reprezentanti nu primesc multe cadouri. Dar nu strica sa fi reprezentant. poate castigi ceva!

7 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu stiu ca, cu cat ai mai mare comanda primesti de la iei diverse produse, bratarie etc daca comanda este destul de mare.adica asa primeste prietena mea care e reprezentant.

| Ancutsa explică:

Nic, eu sunt reprezentant dar am vrut sa vad daca totusi ne iese ceva din chestia asta. Oricum multumesc pentru ajutor! :*

| Nic a răspuns:

Pai primesti un comision de 15-30% in functie de comanda data, poti sa cumperi produse la preturi speciale pentru reprezentanti si livrarea gratuita la domiciliu.

Daca esti interesata da-mi un mesaj, cunosc eu pe cineva care ar putea sa te faca reprezentant.

Ps: Mi se pare ca sunt si niste cadouri daca reusesti sa atingi un anumit target la inceput.

Bafta :*

| Nic a răspuns:

Am inteles. Spor la vanzari atunci happy

| glitt3r a răspuns:

Foarte multe! In primul rand, poti beneficia de comision 30%, de produse exclusive din oferte pentru reprezentati, lucrurile gratis si faima! Succes!

| tiberiur a răspuns:

Un anumit comision din comanda facuta + tot felul de cadouri de la ei.

| arhivistu a răspuns:

Nici unul