| beniamin1994 a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje ai ca reprezentant avon?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Avantajele le afli de la toate persoanele care urmăresc să te înscrie, dezavantajele le afli tu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Reprezentanţii AVON au parte de multe avantaje precum discounturile destul de atractive, produse cadou şi multe altele.
Dezavatanjele ar fi ca trebuie să umblii după colete, să dai comenzi, uneori se întâmplă să nu primeşti banii pe comandă şi să fii nevoită să dai de la tine, timp pierdut uneori.
Te pup!

| TomaTamaraTania a răspuns:

Daca o faci din placere atunci eok. Daca vrei sa castigi ceva atunci axeaza-te pe Oriflame. Diferenta este ca la Oriflame ai partea ta de bani la fiecare produs in parte iar la Avon esti platita putin si numai daca faci un tot de vanzari ceea ce nu mereu iti iese, etc. Produsele Avon si Oriflame sunt bune dar eu prefer Oriflame. Am folosit ambele. Si am fost reprezentatnt Oriflame cativa ani. Acum nu mai sunt pentru ca in Itlai unde stau, nu este. Orice alegi BAFTA!