| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Ce balsam de buze foarte bun îmi recomandati? Si vreau sa va mai întreb, de la Nivea, Unde se găsesc cele"Vitamin Shake"? Voi in ce balsam de buze aveți deplina încredere in afara de Balea/Nivea/Himalaya/Avene?
Va dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViise a răspuns:

Balsamul de la Nivea, este extrem de bun daca ai buzele uscate ti le face imediad la loc cum erau sau mai este bun si pentru herpes il face sa treaca mai repede. Funda? puppy dog eyes

| NesquikDuoSpecial explică (pentru SupradozaDeViise):

Iti dau funda daca-mi spui care din ele?

| SupradozaDeViise a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Ce "care din ele "?

| NesquikDuoSpecial explică (pentru SupradozaDeViise):

Cel
Pearly shine?
Care?
Hidro care?
Olive lemon?

| SupradozaDeViise a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Care.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand balsamul de buze de la gerovital

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Balsamul de buze de la Nivea, este foarte bun, hidratează buzele în profunzime.
Te pup!

| NesquikDuoSpecial explică:

Nu-mi mai ziceti de Nivea ca le-am încercat pe toate si sunt ff dezamagita!

| amuzanta a răspuns:

Loreal

| Alecsandrrra a răspuns:

Eu folosesc de la Nivea si este foarte bun.

| SomeoneReal a răspuns:

Eu folosesc balsam de buze de la Avon si este foarte bun. De cand il folosesc, buzele mele sunt mult mai moi si mai catifelate si nu mai ai crapaturi si rani, pentru ca balsamul le hidrateaza foarte bine. Succes!big grin

| CrazyGirlinRain a răspuns:

Nivea Vitamin Shake gasesti in DM. Eu de acolo mi-l iau mereu.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru CrazyGirlinRain):

Ti-as fi dat tie funda dar m-am grabit.

| CrazyGirlinRain a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

E ok. Stai linistita!