| foz a întrebat:

Ce balsam de buze folositi?

Răspuns Câştigător
| chels95 a răspuns:

Cele mai bune cred ca sunt de la Neutrogena si Logona.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosesc unul de la Avon, hidratant.
Pa, pa.

| Ea12345 a răspuns:

Folosesc strugurel cu aroma de...struguri big grin

| karmy a răspuns:

Un balsam de buze pe baza de parafina(vaselina) si cu vitamina E.Este foarte bun si tine mult pe bunze, eu il am adus din Spania insa se gaseste si pe piata din Romania.

| Lili_9579 a răspuns:

Cel de la Neutrogena este cel mai bun incercat de mine vreodata si am incercat multe.

| Fvn a răspuns:

Nivea lip &care roz :p

| DianaAndra1 a răspuns:

Nivea fruity shine love struck.
sau ceva de la neutrogena. e buun love struck

| Jane a răspuns:

Momentan folosesc doua: unul de la Nivea, cu aroma de fructul pasiunii si unul de la Herbosophy cu SPF 20. Am mai comandat unul de la avon (cu miere si migdale) si trebuie sa vina in cateva zile.

| talk2me a răspuns:

Ruj-balsam cu SPF15 http://marykay.md/balsam_lipstick - 40 ron nuanta fig :)
este foarte misto, hidrateaza si protejeaza buzele, culoarea rezista. rujul perfect :)) PS: vara sunt indicate produsele cu SPF: ruj, crema de fata, fond de ten, toate trebuie sa aiba SPF! >

| madia a răspuns:

De la Nivea. Cherry

| Serenity_3531 a răspuns:

Nivea. E cel mai bun. Dupa parerea mea.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc 2:unul de la Nivea star fruits cu capsuni si unul de la farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea, avon, garnier. u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care de la avon.

| iza_4323 a răspuns:

Eu folosesc nivea roz, e ft bun protector si miroase si ft frumos

| noname_6708 a răspuns:

Nu folosesclaughing

| tweetyy a răspuns:

Eu folosesc de la avonhappysi sunt multumita de ele