| uuSexi a întrebat:

Hey!
Ce balsam de buze folositi si care va hidrateaza foarte bine buzele?

Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Depinde de care vrei:
Care colorează şi are aromă plăcută - Nivea
Care hidratează - Himalaya
Care hidratează intens - Isabelle Dupont ( http://3.bp.blogspot.com/......0/LIP1.png )

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Gerovital Plant varianta portocalie, cel mai bun big grin si ieftin, 6 lei

| BombonicaXD a răspuns:

Nivea Hydro Care, este foarte bun.Hidrateaza foarte bine si buzele sunt mai catifelate.

| AneeM a răspuns:

Cele de la plafar sunt cele mai bune si hidratante, costa relativ putin, sunt naturale, miros frumos si ar putea trata si cele mai nehidtratate buze in maxim cateva zile.

| MaryD a răspuns:

Eu folosesc pe cel de la Nivea, cel verde inchis la culoare.Sunt multumita de el.Am auzit ca si cel mo este bun.

| Dydy112 a răspuns:

De la avon, este bun. happy

| Kasia a răspuns:

Folosesc nivea cu SPF 15. e turcoaz.

| Hieer a răspuns:

Ala de la avon e foarte bun.

Sper ca te-am ajutat!

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Nivea e foarte bun

| mady04 a răspuns:

Eu pe cel rosu de la Niveahappy si este bun

| honeybunny13 a răspuns:

Cel de la avon care si nivea cu cirese mai e bu bine pe astea le am eu

| LolaKiss a răspuns:

Unul de la Balea. este cu zmeura

| MobelAmadeus a răspuns:

Produse de la www.Marillys.ro. sunt cosmetice naturale si sunt foarte bune.