| AlexandruVTM a întrebat:

Ce blugi sa port? Negri sau Verzi? Sunt baiat si intrebarea este pentru fete.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Negri.eu as aprecia negri.
verdele este pentru clowni.:*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Negri

| BiuL a răspuns:

Negri. Daca vrei colorati mai bine alege unii rosi sau albastrii (din acela regal, nici inchis nici deschis)

| DeepInDarkness a răspuns:

Daca vrei conici, negri! De fapt, oricum negri!

| Katoky a răspuns:

Negri verdele se poarta mai mult la tigani sa nu porti prea des verde doar daca este vorba de un ticou.

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Negru! E perfect!

| Micka a răspuns:

Depinde ce blugi sunt... daca sunt skinny poarta mai mult perechea neagra. Plus ca poti sa asortezi cu mai multe culori decat ai putea asorta cu verdewinking. Dar si verdele se poarta in sezonul asta. nu stiu laughing) Tu deciziwinking

| AlexandruVTM explică (pentru Micka):

Ma refer ca vreau sa imi cumpar o pereche de blugi conici spre d'aia mulati dar nu stiu ce culoare, negrii sau verzi.

| AlexandruVTM explică (pentru Micka):

Ma refer ca vreau sa imi cumpar niste blugi conici spre mulati dar nu stiu ce culoare, verzi sau negrii? Si o cul. care sa se asorteze cu ei la adidasi