| Klews a întrebat:

Ce bluze pot asorta la blugii scurti ( Pentru plaja )?

Răspuns Câştigător
| Nikol99 a răspuns:

Buna! Pai de obicei merg topurile largi sau maieurile alea de plaja! Depinde in ce te simti tu bine si lejer... Ppti alege si topurile mulate daca o silueta de invidiat si nu te deranjeaza asemea articole vestimentare! Orice iti place si in care te simti bine! Succes!winking

5 răspunsuri:
| sellyz a răspuns:

Cam orice bluze.in culori tipatoare, pale, orice fel. uite aici cum ii poti asorta:http://www.google.ro/......tp?/imgres
si aici:http://www.google.ro/......tp?/imgres

| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

As spune ca s-ar potrivi un maieu mulat dar tinand cant ca e pentru plaja merge o bluza putin decoltatasi foarte larga, nu foarte lunga ...culoarea sa fie cat mai deschisa gen neon sau oricare culoare''fosforescenta''

| HappiChild a răspuns:

Poti purta maieurii, tricouri strimte sau largi iar daca vrei sa porti bluze cu maneci lungi te sfatuiesc sa iti cumperi bluze cu imprimeurii. Va fi mai cool.

| FuckYeaah a răspuns:

Poti purta o bluza foarte larga, alba, gen camasa. si o bagi in pantaloni. Funda? puppy dog eyes