| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Cu ce pot asorta blugii verzi? Dar cei rosi?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Verzi : galben, alb, negru, gri, mov, lila,
Rosu : galben, alb, negru, gri.

| justanotheruser99 a răspuns:

Cu un tricou negru sau alb. Si un hanorac gri. Combinatia asta merge la amandoua perechile de blugi.

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Cei verzi merg cu nuante deschise, pale!
Cei rosii merg cu negru, alb, dungi, bluze cu imprimeuri....etc
Sper ca te-am ajutat!

| roberta7087 a răspuns:

Cei verzi cu o bluzita alba sau galben pal. Ceva deschis
Depinde si de nuanta blugilor

Răspuns utilizator avertizat
| roberta7087 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Nuante pale, foarte deschise se vor vedeam perfect. Cei verzi nu merg cu foarte bine cu negru. Negru merge la rosu. Sper ca te-am ajutat

| Georgiana12r5i a răspuns:

Buna,la aceasta intrebare nu poate fi un singur raspuns tinand cont de faptul ca nu stiu ce silueta ai dar eu imi pun un pulover negru sau ceva cu niste buline albe si de ce nu un pulover albastru de asemenea la blugi rosii poti pune un pulover alb cu niste accesorii la gat, astea ar fi niste propuneri pentru ca mie imi plac puloverele si in mare parte asta port dar daca nu ai pe aceste culori incerca altceva asemanator, poate un tricou crop top si o gheaca mai scurta dar avand in vedere ca este frig eu as merge pe pulovare alegerea iti apartine. Eu m-am gandit si la niste camasi dar nu cred ca ar merge cu acei blugi verzi poate cu cei rosii.Gandestete si i-a ce ti se pare tie ca vine bine si ce-ti place. Sper ca te-am ajutat macar putin sa re orientezi.

| Georgiana12r5i a răspuns:

Buna,la aceasta intrebare nu poate fi un singur raspuns tinand cont de faptul ca nu stiu ce silueta ai pentru ca daca arati bine nu are rost sa ascunzi asta in meterial dar eu imi pun un pulover negru sau ceva cu niste buline albe si de ce nu un pulover albastru de asemenea la blugi rosii poti pune un pulover alb cu niste accesorii la gat, astea ar fi niste propuneri pentru ca mie imi plac puloverele si in mare parte asta port dar daca nu ai pe aceste culori incerca altceva asemanator, poate un tricou crop top si o gheaca mai scurta dar avand in vedere ca este frig eu as merge pe pulovare alegerea iti apartine. Eu m-am gandit si la niste camasi dar nu cred ca ar merge cu acei blugi verzi poate cu cei rosii.Gandestete si i-a ce ti se pare tie ca vine bine si ce-ti place. Sper ca te-am ajutat macar putin sa re orientezi.