| Nausls a întrebat:

Ce brand de incaltaminte are cele mai comode talpici? In general folosesc ortholite insa am obsevat ca talpicile de la puma sunt foarte moi si flexibile, par ceva mai comode, ortholite ar merge mai degraba la pantofi decat incaltaminte sport

2 răspunsuri:
| StripperRaoul a răspuns:

Io zic ca puma merge ca si comoditate. nike ca si extravaganta da te rupe la picioare iar adidas ia mai sport asa da is comozi da puma ii top la comod

| Ionicaestecher123 a răspuns:

SALUT!
Daca vrei încălțăminte foarte comoda încearcă să cumperi niste adidași cu talpă rotundă.
Degeaba ai tălpici moi și flexibili dacă tu ai structura adidașilor rigida și din materiale dure.
O firma care face niste adidași de calitate, eleganți, la preț bun este Walkmaxx, aceștia fabrica adidași cu talpă rotundă și nu numai.
Daca te uiti la ei pe site sau pe Top Shop nu mai știu unde o să găsești reduceri de la adidași Walkmaxx signature cei cu talpă rotundă și foarte comozi care mai au un plus te ajuta sa mergi drept și în timp cu purtatul lor îți poți corectă postura de mers
Am văzut reduceri și de la 199, 99 lei până la 59, 99 lei undeva pe aici poate și un pic mai ieftini + daca comanzi mai multe perechi ai transport gratuit.
Fundă?