| cucuiat a întrebat:

CE bustiere folosit fetelor? Orice bustiera e buna? Am vazut unele care au o forma mai ciudata ca si cum ti-ar sustine sanii, iar altele simple. Care sunt recomandate? Am vazut si cu burete si fara.

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu port bustiere.
Am câteva ce-i drept, dar sunt de tip sport pentru sală.
Bustierele sunt bune atâta timp cât te simți confortabil în a le purta.
Bănuiesc că sunt mai multe modele dintre care poti alege.
Mergi la magazin si probează.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu conteaza de care e, conteaza sa te simti bine in ea. Difera de la persoana la persoana.

| Madalina1837 a răspuns:

Cea mai bună e cea in care tu te simti mai bine. Eu optez mereu pentru cele fara burete, dar poti sa iti iei si cu susținere daca crezi ca ai nevoie.