| NobodyD a întrebat:

Am o problema sad! Maine e ziua prietenului meu si nu am bani sa ii cumpar un cadou straight face... Ce as putea sa fac crying?

Răspuns Câştigător
| iMaDreamer a răspuns:

Ai putea tricota o inimioara, daca ai ata prin casa, daca nu, ai putea face un biscuit mare tot in forma de inimioara sau in ce forma vrei tu si scrii ceva pe el. Nu trebuie neaparat sa il manance. I-ai putea face un portret. Poti scrie si o scrisoare sau o poezie... Sau te trezesti dis de dimineata si ii lasi multe indicii prin oras pe unde va plimbati voi mai des, iar apoi il trimiti sa le caute.
Cam atat. spor la treaba happy

| fulguşor a răspuns (pentru iMaDreamer):

Tare asta cu indiciile...îmi place happy Nu m'aş fi gândit la asta happy

10 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Bunakissun video cu voi2 daca vrei te ajut, o poza cu voi2 in rama e cel mai frumos cadoukiss

| Liquor a răspuns:

Tu esti cadoul perfect.scrie pe o foaie " te iubesc. x" si spune-i sa o pastreze, fa un videoclip cu voi 2, eu stiu, eu am facut treaba cu foaia acum 3 ani, inca are foaiahee hee.

| Catalin150396 a răspuns:

Sau ii dai cadou o pasarica{he best cadoulaughing}acum glumeam cel mai frumos un sincer la multi ani!happy scuze pentru paranteza facut dar nu putem sa ma abtin surprise

| Flotzone a răspuns:

Draga. Ofera atentie, afectiune si un zambet de nota 10. Eu iti spun ca ii va placea mai mult cadoul acesta. Daca are varsta de 18-19 ani poti merge si mai departe daca intelegi ce spun.winking Daca te ajuta cumva poti da funda :* si iti doresc noroc happy

| joeysarr a răspuns:

Sa te imprumuti sau sa faci ceva cu manuta ta si sa-i explici ca nu ai avut banii si ai facut o chestie speciala pentru el o sa te inteleaga.

| Andylarion a răspuns:

Eheheheee nu iti fa griji :p deseneazai o floricica si spune-i sa o pastreze ca asta esti tu :p

| larissuka a răspuns (pentru Andylarion):

Am ras cu lacrimi la raspunsul tau, jur. foarte comic!

| DeeaMarry a răspuns (pentru larissuka):

Foarte comic, ce-i drept! laughing

| TravianPrivat a răspuns (pentru DeeaMarry):

Comic pe draq.arata cat de diperata si vulgara poate fi latura barbateasca a umanitati Draga deea puff daca baiatula te iubeste cu adevarat nu-i trebuie cadou, trebuie doar sa-i arat ca ai incercat...si ca te-ai zbatut sa=-i faci rost de ceva chiar daca nu reusesti daca te iubeste el va aprecia asta!

Multu succes si nu-ti face griji o seara frumoasa