| Heidi a întrebat:

Ce cadou i-as putea face celei mai bune pr de Craciun? Ceva nu scump.si semnificativ de Craciun.

3 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

Hm. Celei mai bune prietenethinking Ia un lantisor din ala care o jumatate de inimioara sa fie la tine si cealalta la ea.pe care sa scrie Best Friend. Sau de ex eu i-am luath unei bune prietene doua lanturi de la meli melo mai casual si o pereche de manusi dinalea fara degete. Acum depinde si ce ii place.:*

| andrutzykazana a răspuns:

Buna pai iai putea lua o bratara sau un lantisor nu sunt nici scumpe si sunt si semnificative(funda)

| RainbowAndSmile a răspuns:

Exista niste magazinee de personalizari cu orcie poti sa ii faci un tricou Cu o inimioara intr-o parte tu si intr-o partea ea! sau poti cumpara o cana tot personalizata pe care sa scrie:Nu ne vom desparti niciodata esti cea mai buna prietena a mea sau... ceva dragut!