| OOodesOOo a întrebat:

Ce cadou ii poti da unui baiat de ziua lui? ca mie numi vine nici o idee...straight face

Răspuns Câştigător
| Lllllllllll a răspuns:

Depinde ce fel de baiat e, dar poti incerca : un ceas dragut, un T-shirt, un puzzle personalizat cu poza lui, parfum / gel de dupa ras / spuma de ras (un set sa fie), daca dispui de mai multi bani un mp4 sau Ipod, un Cd cu muzica lui preferata, poate o cravata (daca e adeptul ei ) si nu stiu. Cu cat il cunosti mai bine cu atat vei stii ce sa ii iei.

Bafta!

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Prezervative

| chels95 a răspuns:

Un playstation portabil ar fi perfect, sau un ceas, sau accesorii de baieti,...

| Mitsa a răspuns:

Iti poti darui un tricou, o bluza. ceva articole de vestimentatiehappy
gasesti tu ceva potrivit!
sper ca te'am ajutat!kiss
funda?big grin

| emilenescu a răspuns:

Cumparai ceva de gen o suzeta sau un pampers ca ii va placea e amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas de mînă

| capisci a răspuns:

Stripteuza care iese din tort. hell yeah