| Alina_8184 a întrebat:

Ce credeti ca i-as putea face cadou prietenului meu de ziua lui? mie numi vine nicio ideestraight face

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fa.sex cu el!

| Emma a răspuns:

Poi... o bratara sau un ceaswinking
Si pe langa astea poti sa personalizezi un breloc. ducio poza cu u si alta cu el si ti face breloculhappySi e ft ieftin... o prietena a mea a dat 6 lei pentru asa ceva
Sau poti sa i iei un parfum bunwinking
Daca are cercel in ureche poti sa i faci cadou unul cu initziala tawinking

| mihaela_7412 a răspuns:

Un ceas un tricou parfum o poza cu voi 2 big grindepinde de ce are nevoie sau ce gsuturi are o bratara un lant

| Fetita a răspuns:

Un ceas, un lantisor de argint sau o bratara, un parfum mai bun, o sticla de vin sau alta bautura(daca e mai mare baiatul), un tricou dragut, o poza cu voi pusa in rama (si ii mai iei ceva pe langa, o jucarioara sau un medalion cu inintiala ta sau a lui). Bafta la cumparaturi!

| MinnieHaha a răspuns:

Ai putea sa-i iei un parfum(eu asta i-am luat)

| anonima16 a răspuns:

love struck pai ai putea sa. i iei un album` si sa pui poza cu tine si ca el.happy sau ai putea sa. i iei o perinuta tot asa ca voi doi. happy un parfum. o bratara

| Mozambic19 a răspuns:

Pai. Eo am luat 2 lantisorere de argint (jumatate de inima) cu initialele noastre...adica pe o jumate de ina\ima era initiala mea si pe alta a lui.si l-a purtat toata ziua
vai nu la mai dat jos.

incearca sa faci ceva manual. va aprecia mai mult. ceva simplu si elegant... tii originala creativa...

Bafta si sa ma anunti ce i-ai luat

pup si grija ce alegi:X

| daniela_9291 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum, un ceas, un tricouhappy

| Tapu a răspuns:

Un set stilou și pix personalizat, o perniță cu poza voastră, un album foto în care să poți scrie diferite niște chestii. Mie asta mi-a luat prietena și am fost surprins într-un mod cât se poate de plăcut.