| Deiuuuuuu a întrebat:

Imi puteti da o idee de cadou pentru baiat?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Un ceas ar fi frumos sau o bratara de preferabil argint(e mai ieftina whistling ), sau nu stiu ceva care sa poarte permanent la el.

9 răspunsuri:
| nimicitorul a răspuns:

Buna eu sunt bait si daca ar fi sa imi aduci mie fi antenalaughing ori un arfum tare, sa miroasa frumos. avon; un set de nu stiu sa aiba un gel de dus, shampon; depinde de posibilitati; un ceas; un joc depide de varsta masini etc; o camasa, un lantisor, banilaughing; pc game; dragoste:*:*::happy multe multe.
FUNDA!
Te rog.:*

| Razvanp69 a răspuns (pentru nimicitorul):

Cum dracu sa ii iei ba jocuri?!

| nimicitorul a răspuns (pentru Razvanp69):

Ma referam la ce baiat ce varsta daca na scris varsta eu i-am dat ideiwinking

| lanadelsex a răspuns:

Un parfum, ceas, telefon thinking

| Myyy3 a răspuns:

PArfun,ceas,esarfa,fes de ala smecher, un joc video etc. Gandeste-te cam de ce ar avea envoie fara sa il jignesti luandu-i de exemplu un sapun scump sau un samponlaughing, glumesc

| cristi767 a răspuns:

La Fungift poti gasi cadouri dragalase cand esti in pana de idei :D http://bit.ly/VF2vWL

| SportsMag a răspuns:

Poti incerca pe www.sportsmag.ro
Peste 45.000 produse, toate de firma, originale. Imbracaminte, incaltaminte si accesorii sport.

| jony01 a răspuns:

O minge de fotbal

| Ellutsaaaa a răspuns:

Ceas, parfum, ceva personalizat