| cuejdeanuelena2002 a întrebat:

Ce cadou sai cumpar unui baiat? parfum sau...o bratara foarte foarte scumpa?

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Eu i-as cumpara un parfum mai degraba. nu toti baietii poarta bratari, plus ca un parfum mi se pare un cadou mult mai masculin decat o bratara

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic sa iei parfumul deoarece bratara e posibil sa nu o poarte sau sa nu ii placa si e pacat sa chelti atatia bani pe ea.

| mona a răspuns:

O bratara

| Sara2 a răspuns:

Cred ca parfum, mai ales daca ai idee ce prefera

| Diiiidi a răspuns:

Optez pentru parfum.

| LolaLollita a răspuns:

Bratara. Sau ceas daca poarta. E mult mai bine decat un parfum.

Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

Daca ii iei bratara s-ar putea sa nu o poarte din motive de orgoliu si mandrie dar mai bine un parfum si daca nu e foarte scump poti sa ii iei si o husa de telefonhappy

| xFakeSmilex a răspuns:

Hmm, îi poți darui un parfum dar numai atunci cand esti sigura ca va aprecia. Adica nu poti cumpara un parfum care iti place tie, trebuie sa ti cont de preferintele lui. Iar o bratara este potrivita numai daca poarta asa ceva...sunt multi baieti care nu poarta.

| Flaviia16 a răspuns:

O bratara pe care o pastreaza ca amintire happy nu e nevoie sa fie foarte scumpa! Sunt bratari de argint de la 40 de lei in sus. Succes!

| phoenixx a răspuns:

Un parfum se termina repede si nu il poate avea mult timp, zic eu ca bratara o poate purta mai mult si o sa isi aduca aminte de tine cand se uital a ea?

| raduradu132 a răspuns:

O bratara dar nu scumpa rau de tot

| raduradu132 a răspuns:

O bratara dar nu foarte scumpa succes