| DamiPapucii a întrebat:

Ce cadouri va-r placea sa primiti de Craciun?

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nimic, doar sa stau acasa cu parintii, atat, o atmosfera linistiitaaa, fara galagie, graba, etc...
Asta e cadoul care-l vreau de craciun.

| ANAHsneaman a răspuns:

Cate nu mi-as dori... cu sutele daca se poate big grin

| TheCritic a răspuns:

Mai multa intelepciune, putere si sa il avem mai mult timp pe tatal meu acasa.El este mereu plecat prin calatorii si oarecum nu am siguranta ca el se intoarce.Nah...acum sunt eu oricum cea mai pesimista persoana din lumehappy

| AliceAll a răspuns:

Orice happy
intentia conteaza tot timpul :*:X

| aladinbeci a răspuns:

Aa, eu am si primit, yoanna. De Duminica pana luni mi s-au sters vreo doua funde si vreo 8 - 9 raspunsuri, aici pe TPU. Sa vedem cine primeste cadou mai frumos ca al meu.

| LotteCharlotte a răspuns:

O anume persoana. big grin

si cum este imposibil. primesc bani laughing

tu?:*

| razvan19me a răspuns:

Ieu nu vreau cadouri.dar as dori sa fiu langa iubita mea nu ca nu pot dar suntem amandoi an Italia si fiecare an diferite colturi si nici autocar de sarbatori nu gasesc,, ruta directa,,

| alyenstar a răspuns:

O vesta antiglont cu clopotei si cu fier de calcat incorporata

| mona02 a răspuns:

Daca este un prieten ar trebui sa ii dai un parfum micut
parinte iubirea si note bune
iubit un ceas de fite
bunica o felicitare
dar cel mai mult trebiue sa ii intrebi chiar tu:
hei tu de la mosu (nu exista)ce iti doresti
dar mai bine dale ce am scris