| Iulia8659 a întrebat:

ce v-ar placea sa primiti de Craciun?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Linişte sufletească.
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Pai, mi-asi dori un telefon cu touch-screen, unsims(free time/university/seasons), cele mai noi articole de la Takko si un prietenbatting eyelashes laughing. In ultima parte am glumit

| Psihiatra a răspuns:

Vanessa, iti cumpar eu o pereche de patine cu rotisor laughing. Cum ar zice profu` meu de mate tongue

| ExtraSakadat a răspuns:

Un catel :O3!

| Romancutza a răspuns:

Un catelus...

| saymoon a răspuns:

Multa multa zapada, sanatate si fericire. Hopa! deja mi am facut singura o felicitare.De fapt as vrea un aparat foto sau un MP3, ceva asemanator oricum.

| cosmin2221 a răspuns:

Xbox 360 sau figurine de wrestling cu ring

| AndaAndore a răspuns:

Zapada love struck
Sanatate [ ca e cea mai importanta ]
Si de la parintsii mei o tabara la munte cu gasca love struck

| emillie a răspuns:

aparat foto

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Zapadalaughing!

Shii...Sa fiu cu familia!

TuUu?

Răspuns utilizator avertizat
| Iulia8659 explică:

Eu as fi vrut un telefon de craciun da deja l-am primitlaughing asa ca nu stiu ce as vrea alt ceva...

| lauratrandafirul a răspuns:

doua lucruri importante pentru mine "pacea fericirea". laughing

| vanessa_8232 a răspuns:

O pereche de patine...sau niste carti

| pinkpwpgirl a răspuns:

Un iphone