| Dismally a întrebat:

Ce cadouri doriti sa primiti de Craciun?

56 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Liniste,pace atat

| Dismally explică (pentru RAY):

Da, lucruri esentiale.

| Frank51 a răspuns:

Am primit deja ce mi-am dorit, cumparandu-mi.

| Dismally explică (pentru Frank51):

Asta e cea mai sigura solutie.

| SilentRain a răspuns:

Un gagiu ' fidel si harnic

| Dismally explică (pentru SilentRain):

O sa-l gasesti sub brad happy

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Eeeeeeeee ce bine ar fi, nu as mai fii nevoită sa caut

| gemeni6226 a răspuns:

Crema de maini, crema apidermin.

| gemeni6226 a răspuns:

Dar cel mai frumos cadou ar fi sa fie toti cei dragi mie fericiti.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Da, doar ca fericirea tine de fiecare in parte, trebuie sa o descopere singuri.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Un Mercedes CLS si sa il vad pe Tariceanu facut posta la puscarie o mie de zile de durere, intelegi tu.

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Asa tare te-a suparat? big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Nu dar pur si simplu nu il suport, jegosul a furat banii statului cat pentru 7 vieti pe pamant + ca e mason de gradul 56 si mafiot de nivel mare adica politician. Deci ca atare vreau sa il vad cum ii fac baietii la parnaie curul sita de faina, intelegi tu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Daca Tariceanu era singur cu mine intr-o camera il aranjam eu frumos pentru populatia acestei tari, il faceam fetita mea preferata, intelegi tu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Merry christmas.

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Pai ar trebui sa te excite, altfel nu cred ca vei reusi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Nu-mi doresc nimic.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Eu il aranjez in felul asta https://www.youtube.com/watch?v=qz9X5E_EUaE usurel ca sa nu o dam in rahat, ai prins idea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Merry christmass.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

O! am uitat vreau ca Mosu sa imi mai aduca o sticla de Pepsi la 2 L si o inregistrare video cu Dragnea intre 4 scanduri, ca si ala a furat la greu.

| FreddieM a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Bai Mariusica, nu cumva esti putin indragostit de el, daca ti-l doresti asa mult sub forma de,, fetita"? laughing))

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Acum ca sunt sarbatoriile chiar nu am voie sa glumesc si eu un pic numai un pic.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

La inceput a fost cuvantul caci numai prin puterea cuvantului se putea schimba lumea cu adevarat si pe urma au venit faptele. Glumesc https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Cred ca vei primi doar sticla de Pepsi momentan big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

E bine si asa, cu toti avem visele noastre. Sarbatori fericite.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Cand vorbesti cu mine tu nu mi-te adresezi cu "Bai Mariusica" ca eu nu sunt de la coada vacii ca sa imi vorbesti cu "Bai" ai inteles, ci o faci intr-un mod mult mai civilizat si manierat de ex: "Domnul Marius" pricepi fratioare.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Daca dai ochii cu mine mori pe loc in picoare. De ce? pentru ca eu sunt mai puternic decat insusi viata. Nu degeaba am spus ca il fac pe Tariceanu fetita mea dar totusi ma abtin.

| FreddieM a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Bine domnule Mariusica, daca asta iti doresti, no problem fratioare.
PS: banuiesc ca te-ai prins ca era vorba de o gluma, nu? La fel cum si eu am perceput raspunsul tau care m-amuzat si m-a determinat sa-ti raspund in maniera asta. Scopul nu era sa te supar, daca ti s-a parut inapropriat imi cer scuze. Noapte buna

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru FreddieM):

Scuze acceptate noapte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ne dorim noi nu stiu ce pentru ca de obicei tot nu primim, sfintele bomboane sigur nu lipsesc happy

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Sunt bune si alea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Pentru ca nu are rost.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

De ce nu? Daca iti doresti un lucru, chiar daca nu il vei primi de la altii, ti-l poti face singur cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi ajung coletele e suficient, dar nu m-ar deranja sa primesc o chestie d-asta :
https://www.amazon.com/......B073451HTY

si ceva care sa-mi aminteasca sa nu mai fiu atat de chitr..chibzuita cand vine vorba de bani :
https://www.editura-arthur.ro/......hur-2018-s

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Da, paturica si carea de povesti sunt combinatia perfecta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Genul asta de patura este alternativa perfecta pentru plapumile alea grele din lana. happy Tu ce iti doresti sa primesti de Craciun?

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Am avut si eu o plapuma din aia, cred ca avea 20 de kg dar puteai dormi cu ea si afara in zapada big grin
Ce-mi doresc eu nu-mi poate oferi nimei asa ca o sa ma mai uit prin magazine si daca gasesc un produs sa-mi atraga atentia il voi cumpara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Da, si slabeai si 5 kg stand sub ea. Nu mai aveai nevoie de sauna pe vremea aia. laughing
Sper sa gasestu ceva care sa te bucure. Sarbatori fericite!happy

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Asa este happy Multumes, sarbatori fericite si tie si sa primesti tot ce ti-ai dorit.

| Goddessss a răspuns:

Fericire. Atât.

| Dismally explică (pentru Goddessss):

Fericirea ar fi cel mai bun cadou doar ca asta tine de fiecarea in parte sa o gaseasca, nu ti-o poate oferi nimeni din pacate.

| Mogiojojo a răspuns:

Sosete...

| Dismally explică (pentru Mogiojojo):

De care? happy

| Mogiojojo a răspuns (pentru Dismally):

Cu bulinute... vezi eu nu cer prea multe?

| Dismally explică (pentru Mogiojojo):

Da, asa este happy

| GicaGigekGica a răspuns:

Fericire si multa, multa iubire!

| Dismally explică (pentru GicaGigekGica):

Si putin din fiecare ar fi bun happy

| Swetlly122 a răspuns:

Un băiat pe nume R

| Dismally explică (pentru Swetlly122):

Sper sa ti-l aduca mosul happy

| xeum a răspuns:

O sticla de chivas regal 18 pe care din pacate o sa mi-o fac singur.

| Dismally explică (pentru xeum):

Important e sa o primesti, nu mai conteaza de unde happy

| Gurgundu a răspuns:

Pe mama inapoi

| Dismally explică (pentru Gurgundu):

Unde este mama ta?

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

Cautarea fericiri este cauza primara a suferintei,pacea,linistea este starea de echilibru neutru cosmic, ne unim cu universul, cu energia cosmica, devenim una cu natura, dar omul o primata tot alearga dupa iluzi toata viata