| N1m3n1 a întrebat:

Ce calitati trebuie sa aiba un adolescent pentru a deveni model? Sau pentru a putea incepe sa invete despre modeling.

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa fie inalt si slab happy Restul va invata in timp(cum sa paseasca, cum sa priveasca)

| N1m3n1 explică (pentru pwp):

Am inteles ca trebuie sa fiu inalt si slab dar cat de slab? Stiu ca trebuie un pic de musculatura...

| N1m3n1 explică (pentru pwp):

Mersi mult, daca gasesti ceva de 17-18 ani... as aprecia.

| pwp a răspuns (pentru N1m3n1):

Imi pare rau..nu gasesc sad Nu sunt baieti asa tineri pe internet...

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda, chiar daca nu ti-am dat ce-ai vrut...

| Katherineeeeee a răspuns:

Inalt, slabut, frumusel.

| N1m3n1 explică (pentru Katherineeeeee):

Cam cat de slabut, stiu nu sa fie os si piele, ai idee cam ce masuri?

| sabin89 a răspuns:

Cand am citit inceputul intrebarii tale, am crezut ca te referi la "model" in sensul de a fi un exemplu bun pentru ceilalti. Sa aiba calitati morale excelente, o atitudine mereu pozitiva, sa fie prietenos, sa ajute pe altii...si chestii de astea. Mi-am zis: uite ma, in sfarsit, mai sunt si astfel de tineri. Cand am citit insa continuarea... m-am trezit la realitate.

| N1m3n1 explică (pentru sabin89):

Ce te face sa crezi ca nu sunt un "baiat bun"?

| Niiiicu a răspuns:

Sa fie inalt, cam slabut, frumos, sa aiba inclinatie de mic spre asta...happy

| Kyrie a răspuns:

Super fibrat, musculos cu fibre, o inaltime medie de 1, 75 si imbracaminte de rocker cu lanturi, par lung

laughing, scuze m-am descris pe mine laughing

| N1m3n1 explică (pentru Kyrie):

Ai exagerat cu fibrelelaughing

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Kyrie):

Draga Doamne,
Unde dracu' se ascund tipii astia?!laughing
Marry me, please O_O

| Kyrie a răspuns (pentru FaraNume1249):

Vrei sa te mariti? laughing

Scuze dar sunt incompatibil, trebuie sa-ti cauti pe altu mai urathee hee

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Kyrie):

Nu, sarcasmul bata-l vina.Sunt prea desteapta (modesty mode on) sa ma marit.

| Kyrie a răspuns (pentru FaraNume1249):

Lauda de sine nu miroase a bine laughing

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Kyrie):

Ohh, atunci eram modesta. Ce pot face daca debordez realism prin toti porii?
Daca n-as fi deja eu, mi-as dori sa fiu.laughing

| thecakeisalie a răspuns:

Sa arate bine in principal.

| Andrey57 a răspuns:

Inalt slab frumos si un pic de stil...