| anonim_4396 a întrebat:

Ce caracteristici are un păr sănătos? Ce lucruri facilitează însușirea acestui soi de podoaba capilară?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Il ai pe cap...asta inseamna un par sanatos. Un hairline perfect, adica linie dreapta, des peste tot, cade in limita normala pe zi, stralucitor, firul sa nu fie subtiat si sa nu se rupa usor si sa nu arate de parca l-ai parlit.

| Frank51 a răspuns:

Existenta lui.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Este matasos, are un luciu caracteristic. 2. Un psihic sănătos.

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu există păr sănătos. Această expresie este total greșită. Părul este ceva rezidual, ca și unghiile, urina sau fecalele. În schimb, poți vorbi despre estetica părului.

| Februar30 a răspuns:

Caracteristici par sanatos? laughing Nu cade prea mult, nu te lasa cu capul bec, nu se ingrasa usor, nu e uscat.
Faciliteaza acest achievement: spalatul regulat, tratarea bolilor de piele. Pentru pisici: mancarea de pisici cu multe chimicale big grin

| Anonim14325 a răspuns:

Lucios și fir gros.

| Ofiintă a răspuns (pentru Anonim14325):

Nu neapărat.
Nu toată lumea are păr cu fire groase (genetic vorbind).