| Fluture a întrebat:

Ce cizme se vor purta in iarna asta?hee hee Stiu ca inca n-a venit iarna. dar vreau sa ma documentez din'aintetongue

Răspuns Câştigător
| DianaG a răspuns:

1) cizmele cu blanita pe exterior
2) cizmele peste genunchi
3) ugg
4)cele cu catarame, fermoare si sireturi
5) si cizmele cu varf ascutit ( se poarta din nou de anul acesta)
daca ai un stil casual-sic ai putea opta pentru niste ugg+salvari+tricou cu scris+geaca de piele sau ugg cu rochita si geaca de piele/blugi.
mie ce mai draguta combinatie ale ugg-urilor, mi se pare rochie neagra eleganta cu ugg-uri bej scurte intoarse un pic si plic nude. spor la alegerea cizmelor

3 răspunsuri:
| Fluture explică:

Nu ma imbrac dupa cum o fac si altiioh go on.
pur si simplu am vrut sa ma documentez ce se poarta...sohappy

| User a răspuns:

De cauciuc. D-alea cu crocodil, verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, imi plac cizmele UGG. sau cele normale... Dar trebuie sa iti alegi ce-ti place tie.