| FeelsLIKEmusique a întrebat:

Ce combinatii de culori la unghii imi recomandati? Mentionez ca am tenul deschis. Va multumesc! astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| adyth a răspuns:

Culori care sa nu contrasteze tenul tau deschis...incearca tot nuante deschise...pale ti'as recomanda. Dar depinde si de gusturi si vestimentatie big grin

6 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Roz,galben,verde,albastru.
Sper ca am ajutat:*

| darielle a răspuns:

Culoarea pielii,alb,bej, roz (mai deschis), lac de unghii

| raluca0306 a răspuns:

Alb cu negru, roz cu negru, roz cu alb happy si galben cu albhappy

| Alinα a răspuns:

Eu zis ca ti-ar prinde bine alb cu transparent adica manichiura Frantuzeasca happy

| Maruzor a răspuns:

Culori mate si pastelate, si eu is tot Mara si tot cu ten deschis laughing adepta infocata a french-ului si culorile mate si deschise, rar iau un mov inchis sau rosu in rest roz pal si culori de genul