| Denisee1 a întrebat:

Buna TPU.Ce tunsoare recomandati pentru un par lung(aproape pana la fund),saten deschis cu reflexii in spre roscat, avand in vedere ca am ochii caprui inchis si am tenul deschis la culoare? Astept raspunsuri. funda celor mai bune rasp.

Răspuns Câştigător
| Shimax a răspuns:

O tunsoare in scari ar fi foarte potrivita.dar de ce nu si parul filat cauta detalii despre fiecare si vezi care iti place mai mult!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa-l faci drept cu breton, sau filat. Nu-l fa in scari pentru ca iti ia din volum. Cam asa il am si eu parul de lung. Bafta!

| Patyi a răspuns:

Filat.