| Tmcn a întrebat:

Ce consideraţi că face o fată să fie mai draguţă? Gesturi, cuvinte, haine, orice detaliu.
De asemenea, ce credeţi că face un băiat să fie mai drăguţ

14 răspunsuri:
| Tmcn explică:

Nu-i nimic, credeam că sunt singurul om care vede că fetele confundă frumuseţea naturală cu sex-appeal-ul.
Şi da, this is the point, simţul umorului condimentează, romantismul exagerat este plictisitor.
Rămâne să mă hotărăsc cui îi revine funda.

| RaisaGirl a răspuns:

Sa zambeasca mereu, dar nu fals. Orice detaliu conteaza, unghii colorate, o esarfa noua, un parfum placut, priviri dulci, vorba dulce, si mai ales, sa-si sustina intotdeauna parerea, sa spuna lucrurile direct, sa fie diplomata, sa faca complimente.
Iar pentru un baiat, sa fie de treaba, deschis la suflet, etcbig grin

| mihai186199 a răspuns:

Pentru mine, fata perfecta este cea care ma poate sa fac sa rad oricand si oriunde. Fizic, ar trebui sa nu fie grasa dar nici anorexica... ceva intre. nu trebuie sa fie neaparat frumoasa sau "hot", mai mult cute. Si sa se imbrace cam tot pe gen de cute

| ℓίίίgнт a răspuns (pentru mihai186199):

Mihai.deci.sincer esti siingurul pe care l-am vazut pe acest site.care sa scrie ca o fata nu trebuie sa fie hot neaparat. happy Like it thumbs up laughing blushing

| mihai186199 a răspuns (pentru ℓίίίgнт):

Chiar? laughing mersi mult. si mi-am mai adus aminte ceva: cineva care are aproape tot timpul are in jurul ei atmosfera de "happy" adica tot timpul parca e persoana care incerca doar sa rada si sa-i faca pe alti sa rada, pararea mea e ca ajuta mult

| ℓίίίgнт a răspuns (pentru mihai186199):

Deci claar :O...dar unii sunt bored.majoritatea cu fitse.cica glumele nu mai sunt "trendy". OMFG straight face pai eu pe asta ma bazez si.nu stiu ce m-as face fara ele...laughing ma mir ca ai raspuns.eu ma gandeam ca nu o sa raspunsi sau.o sa raspunzi ca ceilalti adica.ceva.vulgar? blushing

| mihai186199 a răspuns (pentru ℓίίίgнт):

Deci daca imi place de cineva, de obicei raspunde la 1 max 2 criteri: sa ma faca sa rad laughing oriunde, oricum. Si cum adica glumele nu-s trendy? straight face serios, glumele sunt baza relatilor! si cealalt critriu (obtional) ar fi cum am zis si mai sus: cuteness big grin eu prefer cuteness over beauty. si nu-s genul ala nesimtit de baiat laughing

| ℓίίίgнт a răspuns (pentru mihai186199):

Miiracol ink odata laughing omfg laughing ca tine...1 la 1.000.000 straight face si cunosc multi...rar asa ceva laughing multi prefera.beauty da` mai mult hot decat beauty laughing. oricum.e bine ca mai sunt si baieti realisti ca tine.frumuseata`i trecatoare.ramai cu prostu/a langa tine laughing blushing si.inca ceva SCOOZE :O3 celui care a pus intrebarea despre cum ar fi trebui sa fie o/un fata/baiat laughing ne-am luat in voorbe.scuze si tie mihai ca ti-am comentat raspunsu`. numai m`am mirat laughing blushing

| mihai186199 a răspuns (pentru ℓίίίgнт):

Nici chiar laughing o mai fii multi asa, is sigur laughing chestia ii si cu fete, ca majoritatea (NU toate!) le pasa numai de cum arata si cat de hot is...straight face cai exact asa cum zici: beautyu ii trecator, umorul ramanewinking si mersi blushing apropo scuzee Tmcn pentru asta. am deviat de la subiect laughing si ℓίίίgнт nu-i nicio problema laughing ma bucur ca am gasit pe altcineva cu aceeasi parare ca mine laughing

| ℓίίίgнт a răspuns (pentru mihai186199):

Mdea...hai sa ne bucuram aman2 laughing oh go on tongue

Răspuns utilizator avertizat