| danadeeaelena a întrebat:

Care e persoana ce o/îl considerați dragut/drăguță de pe TPU?

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu o consider pe floresdemayo draguta, bine, imi place fata din poza, nu stiu daca e ea.

| LordCristobal a răspuns:

La categoria masculina Verginica Vaca Grasa e cel mai drăguț și simpatic mai ales prin modul în care pune întrebările.
Iar la genul feminin danadeeaelena tu ești cea mai drăguță.

| mont a răspuns:

Interesantă intrebare dar nu știu dacă ne cunoaștem suficient încât sa putem avea astfel de preferințe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu! Dar nu prea ma bagi în seamahee hee
Câți ani ai? De unde ești? Sunt mai multe fete drăguțe nu pot da nume, știe ele oricum.

| danadeeaelena explică (pentru anonim_4396):

Am 20 de ani sunt din Constanța

| anonim_4396 a răspuns (pentru danadeeaelena):

Mulți înainte! Locuiești într-un loc la care eu mereu mam gândit sa îl vizitez, și anume MAREA, tu deja o ai relativ aproape.
Eu îți doresc un paste binecuvântat, și sa fie totul cu bune, nu cu bune și relehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde în ce sens.
Dacă te referi la fizic, cum mulți dintre useri nu au la profil poza proprie, atunci nu mă pot pronunța.

| 44mon a răspuns:

Eu sunt un drăguț! Probabil și tu ești, și alții de pe aici. big grin

| vilaflorin a răspuns:

Parerea mea, toti care isi pierd din timpul lor sa raspunda aici sunt draguti laughing