| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Ce vi se pare cel mai drăguț la un băiat? Ce gesturi,vorbe, trasaturi?

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Diverse.
de exemplu imi place cand baietii poarta codita in par.din aia man bun sau au vreun breton/suvita mai rebela.
imi place cand au obraji trasi, buzele subtiri si personal iubesc ochii albastri.

la gesturi. sincera sa fiu nu-mi plac gesturile perverse sa zic sau care dau dovada de pura nesimtire, mai ales in public(adica sa te atinga sa zic pe sani cand sunteti in metrou sau in ora de bio pe fund). Imi place sa zic daca ma ia de mana baiatul si tine in brate.

apoi la vorbe, orice ar fi nu "complimente" de genul: pariez ca ai gaura din cat o *****".
replici care chiar imi plac sunt nu stiu chestii unu la mana sincere, reale si daca e amuzante.

1 răspuns:
| mariaTarna a răspuns:

Sincera sa fiu, sa te BAGE DRACULUI IN SEAMA, sa nu facă glume nesimțite și să nu se dea la toate. Să fie respectuos și amuzant