| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Ce credeti despre fetele satene, parul lung cu breton, inalte, cu ochii albastrii, mereu elegante, dragute?

Răspuns Câştigător
| scump3tea a răspuns:

Pai daca ai spus deja DRAGUTZE, ce sa mai credem.Cuceresc cu usurinta baieteii.Sint adorabile. Funda?

5 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

O parere foarte buna (ca aspect), dat fiind ca nu stiu cum este ca persoana.
Imi place foarte mult fetele cu ochii albastri, ii ador. love struck
Daca e si intalta si eleganta, cu atat mai bine. happy

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Poi sunt dragute si cam atat ...trebuie sa fie si destepte[-x

| InGeRaS2011 a răspuns:

Frumoase
si eu am exact aceleas trasaturi

| djspicedem a răspuns:

Depinde.nu poti judeca un om dupa aspect.dar totushi...sunt inteligente...frumoase.dar totu' depinde de ce`i in interiorwinking FUNDA?:*:*:*:*:*:*:*:*:*

| Catalina_2435 a răspuns:

Wow parca mai descris pe mine :dbatting eyelashes sa stii ca sunt fix asa cum ai spus tu numai ca nu sunt prea nanta (normala) eu cred ca sunt destul de dragute!winking tongue